malarniabuni@wp.pl
502 120 736, 605 591 290

Malowanie Natryskowe

Oferujemy malowanie natryskowe (agregatem) ścian, podłóg sufitów w atrakcyjnych cenach.  Cennik rozpoczyna się już od 1,99 zł/m2 netto.
W celu przedstawienia konkretnej oferty prosimy o kontakt. Odpowiadamy na każde zapytanie!

Kupiłeś mieszkanie? Planujesz generalny remont? Odebrałeś mieszkanie w stanie deweloperskim?

Malowanie natryskowe jest dla Ciebie!

wagner

Dlaczego warto malować natryskowo?

Malowanie natryskowe jest nowoczesna metodą malowania ścian, dzięki której proces malowania trwa o wiele krócej niż w przypadku tradycyjnego malowania za pomocą pędzla bądź wałka.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który gwarantuje dużą wydajność, dzięki czemu na malowanie natryskowe zostaje zużyte o wiele mniej farby niż w przypadku klasycznego malowania. Farba nakładana jest na ściany pod dużym ciśnieniem dochodzącym nieraz do 8 bar dzięki czemu powstała struktura farby jest bardzo gładka, trwalsza, a przede wszystkim bardziej odporna na ścieranie. Substancja wydostająca się z agregatu, a konkretniej z dyszy pistoletu jest rozproszona i ma postać drobnych kropelek. Wysokie ciśnienie zapewnia brak możliwości wystąpienia zacieków.

Kiedy warto malować natryskowo?

Najlepszym momentem na malowanie natryskowe jest generalny remont mieszkania bądź nowe mieszkanie – w stanie deweloperskim. Dlaczego? Ponieważ malowanie natryskowe daje najlepszy efekt pod względem jakości do ceny na większych powierzchniach. Średni czas pokrywania powierzchni farbą wynosi około 4m2 na minutę. W wielu przypadkach wystarczy jednokrotne pokrycie malowanie, aby uzyskać pożądany efekt. Oferujemy malowanie również hal produkcyjnych, biurowców itd.

Co możemy pomalować?

Agregat jest wstanie nałożyć farbę praktycznie wszędzie, jednak Nasi klienci najczęściej wybierają ściany wewnętrzne, a farba nakładana jest na płyty kartonowe-gipsowe, tynki, gładzie oraz elementy zewnętrzne: mury, tynki, dachy.

Możliwe jest malowanie w różnych kolorach.

Świadczymy usługi na terenie Poznania i nie tylko. Jesteśmy wstanie dojechać wszędzie! 

 

 

 

Copyright © 2016. www.buni.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.